Dlaczego Polacy nie wygrywają Eurowizji?

| Aktualizacja:

To już jest pewne – po raz kolejny Eurowizji nie wygramy. Gromee odpadł w półfinale. Co ciekawe – sam artysta mówi, że w eliminacje powinno być zaangażowane więcej osób. O ile, oczywiście, w tym konkursie chcemy się liczyć.

wróć do artykułu
  • ~DJ Gangrena
    (2018-05-11 14:29)
    Czyli wystarczy tylko dobrze śpiewać, mieć ładną piosenkę i dobrze się ubrać? I tego nie potrafimy. Ale porażka...
  • ~Bogard
    (2018-05-11 15:20)
    DLACZEGO ? Bo nie rozumieja na czym polega switowy schlagier !! bariera jezykowa od lat hamuje wlasciwy text,myslenie ze wokal- to musi byc na poziomie opery-totalna bzdura- przyklad ABBA . kiedy pare lat temu wygrala mloda ladna z milym glosem Niemka zadokumentowala co sie liczy licy sie to co wpada odrazu w ucho !!! u nas , to parcie na wielkiego artyste; w tym wzgledzie reprezentujemy ceche Megalomana ,kiedy uslyszalem Polski spot przed eliminacja - wiedzialem ze bedzie klapa totalna!!!do kitu text ,fatalna melodia, podskoki ulomkow,( choreografia) I stroj ala!" alfons"wystarczyloi by znac jaka bedzie decyzja jury -to co proponuja artysci i" spece" od piosenek w kraju to dobre, ALE na krajowy rynek i tyle.....
  • ~Inka
    (2018-05-11 18:37)
    NIE wygrywamy, als Niemcy tez nie wygrywaja! A Szpak wyladowal 2 lata temu na 3 miejscu bo byl bardzo sympatyczny i ludziom w Europie sie podobal ! A tak calkiem obiektywnie, to Szpak ma swietny glos i piosenka byla dobra! Bardzo lubie Szpaka!
  • ~#P
    (2018-05-11 14:32)
    Konkurs Eurowizji jest swoistego rodzaju "papierkiem lakmusowym" sympatii do danego państwa. W znakomitej większości dane państwo głosuje na kraj sąsiedni lub taki, który darzy sympatią. Zatem, czy Polska ma przyjaznych sobie sąsiadów lub narody które nas po prostu lubią???
  • ~erłowizja jak powiedział prezes
    (2018-05-11 16:57)
    Trzeba wysłać Kurskiego niech zaśpiewa Dumki Rosyjskie .
  • ~WyszłoSzydło
    (2018-05-11 18:50)
    Prawactwo sie ucieszy w koncu Europa taka poganska i wogole.
  • ~kilof
    (2018-05-11 16:40)
    nie mogli wygrać, bo wartości europejskie i "demokracja" zaniedbana. Jak by to widziała "wolna europa"
  • ~Doc
    (2018-05-11 15:07)
    Najbardziej kiczowaty festiwal zaraz po Disco Polo. Żeby wygrać trzeba być ******* w sukience. W Polsce wciąż mamy ich niedostatek.
  • ~Laszlo
    (2018-05-11 15:45)
    Przecież ten konkurs jest nieistotny. Miejsca zajmowane w nim nic nie mówią o poziomie wykonawcy i samego utworu.
  • ~Rewka
    (2018-05-11 15:29)
    Na pewno winny jest PiS.
  • ~www
    (2018-05-11 14:52)
    Myślę, że gdyby jakaś nasza pisankarka zapuściła brodę to mieli byśmy szansę. Taką mam koncepcję.
  • ~Mama
    (2018-05-11 18:03)
    Nie wygrywamy, bo nie rozumiemy o co w tym konkursie chodzi, to nie jest konkurs śpiewaczy tylko konkurs na występ telewizyjny. Wygrywa ten, kto da większy show, oczywiście fałszowanie nie wchodzi w grę. Liczy się zabawa - dlatego hitami są Lordi czy Wierka Serduszka.
  • ~obseerve
    (2018-05-12 17:47)
    Przy takim mialczeniu "polskich gwiasd"? to sie psy wsciekaja !
  • ~majka
    (2018-05-12 07:38)
    Edyta Górniak wygrała w tym czasie kiedy papieżem był Polak i były przemiany w Polsce. Czyli Polska była na topie.
  • ~ELCIA
    (2018-05-13 10:31)
    Tak naprawdę to trzeba mieć szczęście i trafić w gust odbiorców na świecie. Ale przede wszystkim nie można fałszować co niestety się stało. Piosenkę Cleo może i pamiętają ale dla mnie ona była zbyt rubaszna. Kobiety przedstawione jako właścicielki "cycków" i zadków. Zawsze muszą być wykonawcy, którzy nie wygrywają - tak to już jest! Mamy bardzo dużo utalentowanych piosenkarek, piosenkarzy i zespołów. Myślę, że tylko publiczność powinna decydować o tym kto wystąpi na kolejnej Eurowizji bo życie pokazuje , że niedoceniony Szpak przez jaśnie szanowne jury wygrał w ocenie widzów. To my widzowie chodzimy na koncerty, kupujemy płyty i chyba nie potrzebujemy podpowiedzi czego mamy słuchać!!!!!!
  • ~bertsi
    (2018-05-11 23:12)
    Wystarczy by Polskę reprezentował transwestyta, który zaśpiewa o polskich obozach koncentracyjnych. Nawet jak będzie strasznie fałszował to wygra.
  • ~Tenten
    (2018-05-12 21:35)
    NIE wygrywaja, bo miernote wysylaja! A pozatym, to nas nikt nie lubi i nie popiera! A pozatym, my nie lubimy Europy, to po co na Eurowizje? Lepiej na jakis czystoslowianski festiwal piosenki wojskowej na Uralu!
  • ~Andrzej Lisiak
    (2018-05-12 19:19)
    Ciekaw jestem co by się stało gdyby objawił się ktoś z przebojem podobnym do "Goud baj... Demisa Rusosa - Przepraszam za pisownię fonetyczną. Czy w ogóle zostałby dopuszczony do konkursu. Albo taka Anna German ?
  • ~tonite
    (2018-05-12 22:08)
    "Dlaczego Polacy nie wygrywają Eurowizji?" Po spośród wszystkich państw europejskich najbardziej faworyzowane jest państewko leżące w Azji.
  • ~No nie mogę!
    (2018-05-13 01:18)
    Dlaczego ludzie wybierają takie chały i miernotę muzyczno sceniczna? Taka wiochę i zaściankowość, brak obycia scenicznego i oprawy, słabe kompozycje, słabi wykonawcy. Kto to filtruje!?

Może zainteresować Cię też: