Gromee w dziennik.pl o kulisach Eurowizji: Padła pirotechnika, Lukas był u lekarza i brał mocne leki...

| Aktualizacja:

- Mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć: wrócę. Jeśli nie uda mi się napisać piosenki dla kogoś, to pojadę sam - mówi w rozmowie z Dziennik.pl Andrzej Gromala, DJ znany jako Gromee. Tylko u nas kulisy wydarzeń w Lizbonie.

wróć do artykułu
  • ~więc Gromie
    (2018-05-15 14:42)
    trzeba się jakoś tłumaczyć, no nie?
  • ~Sokular
    (2018-05-15 14:51)
    GRATULUJĘ ARTYSTO I ŻYCZĘ SUKCESÓW.SZACUN
  • ~John
    (2018-05-15 20:57)
    Fakt ,Polacy nie znają konkursu i lubią go krytykować. Fakt, nie robimy nic ,aby w końcu wygrać.Fakt przygotujmy się na przyszły rok i na kolejny i na kolejny itd.
  • ~Asik
    (2018-05-15 21:40)
    W końcu Ktoś wyłożył kawę na ławę! Cała prawda o Eurowizji. Mam nadzieję, że Gromee nie odpuści i spróbuje jeszcze raz. Mądra głowa chłonie i analizuje, nie mogę się doczekać efektów. Szkoda, że kilka rzeczy nie wyszło, bo moim zdaniem Light me up wykonama na 100% w finale na bank byłaby zapamiętana...
  • ~John
    (2018-05-15 20:42)
    Kasia Moś też miała problem z gardłem, ale jak zaśpiewała,każdy słyszał. Z całym szacunkiem inni reprezentanci też mieli problemy wokalne a inni słabsze piosenki{teoretycznie}, z tym że potrafili stworzyć fajny obrazek w tv. Mieli pomysł,a my? Sorki,ale w trakcie występu moje pozytywne emocje z tak zwanego pewnego awansu,gwałtownie spadły. To było widać i słychać! I jeszcze te skróty do głosowania. Wypadaliśmy bladziutko bez poweru.Piosenka świetna,w końcu coś innego wysłaliśmy, ale powiedzmy szczerze spapraliśmy występ.
  • ~Steff
    (2018-05-15 14:53)
    Niech sie facet przyzna do porazki, niech rozpozna, ze byl beznadziejny, a nie to to, czy tamto winne! Facet honoru nie ma, a spiewa tez nie umie! Zlej baletnicy przeszkadza nawet rabek od spodnicy!
  • ~Krzychu
    (2018-05-15 14:46)
    Chlopie, daj d o o...pie siana i nie proboj , bron Boze, jeszcze raz! Uchowaj Boze! Czy nikt ci nie mial odwagi powiedziec,, ze z tym spiewaniem to pomylka? Poszukaj nowego zawodu, moze pojdz do polityki, tam wielu takich jak ty, co nic nie umieja, ale za to wysokie mniemanie o sobie!
  • ~er
    (2018-05-15 16:30)
    On się nadaje tyko do kręcenia młynków rękami. I co za brednie opowiada, że za sceną śpiewa ktoś kto podkłada głos wykonawcy na scenie?
  • ~wawa
    (2018-05-15 17:54)
    Dosyć już o tych miernotach. Koniec bicia piany!
  • ~Martinek
    (2018-05-16 11:16)
    Gromee zaproś do współpracy Monikę Urlik. Z takim potęrznym głosem i z dance’ową nutą, z dodatkiem dobrych tancerzy lub świetnych wizualizacji, uważam że mamy ogromne szanse tylko potraktujmy w końcu ten konkurs poważnie z chrapką na wygraną!
  • ~Mensa
    (2018-05-16 07:34)
    Szpak to byla osobowosc, a zarazem bardzo symoatyczny , piekny glos, piosenka niezla , no i publicznosci Europy tez sie podobal, bo dzieki nim, nie jurorom, znalazl sie na 3 miejscu! Wiecej takich sympatycznych Szpakow z Polski, to moze kiedys wygramy .
  • ~muzyk
    (2018-05-15 22:19)
    Z zapartym tchem przeczytałem ten wywiad, gdyż zawsze daję szansę wszystkim, którzy coś tworzą...! Ale szanowny panie Gromee (czy jak tam panu jest...) proszę nie opowiadać BZDUR na temat NIEDYSPOZYCJI GŁOSOWEJ pańskiego partnera...! Ja wiem co to jest niedyspozycja wokalna, bo przez DZIESIĄTKI LAT wykonywałem tę trudną NIESŁYCHANIE pracę i może nawet pan mnie zna ze słyszenia....? Ale wtedy byli jeszcze ludzie , którzy .. ZNALI ZAPIS NUTOWY ... - to taka dygresja - jasne , że to było dawniej. Dziś , nie zawsze to jest nie potrzebne i sam tak uważam... - TECHNIKA....! I tu po prostu pański partner właśnie z tą TECHNIKĄ sobie nie poradził !!!! Przesłuchałem wielokrotnie wasz utwór i nie zauważyłem kłopotów z aparatem głosowym .... tylko z INTONACJĄ...!!! Ale wiem z kolei , że nerwy mogą NAJWIĘCEJ NAPSUĆ.... i to chyba się niestety przydarzyło....? Swoją drogą współczuję.... A może to te dwie słuchawki w uszach ..(..?) - a może jedna by wystarczyła ? - to trzeba jak jest **************** skorygować na bieżąco na scenie....
  • ~Daniel
    (2018-05-15 23:44)
    Błędy były w eliminacjach krajowych , których wynik ogłoszono przed półfinałem w Szwecji z Margaret. Wybranie w Polsce takiego "byle dziadostwa w kapeluszach" ze Szwedem , które fałszuje było ukłonem dla Szweckiego Jury aby wybrali polską "Margaret" , która przegrała w polskich eliminacjach Eurowizji z Michałem Szpakiem w przeszłości.W następnych polskich eliminacjach jury nie wybierze już byle dziadostwa w kapeluszach , jakiś DJ - ów fałszujących a przynajmniej wybiorą jakąś gwiazdę disco polo wyróżniającą się urodą i barwą głosu.
  • ~Stary spiewak choru
    (2018-05-16 07:19)
    A co to nagle maja wszyscy problemy z gardlem? Co to za Virus? Mlodzi ludzie, a takie mieczaki! My za mlodu jak spiewalismy, to tylko szyby pekaly, i nigdy gardla nie bolaly!
  • ~Jonasz Kofta
    (2018-05-15 17:58)
    Śpiewać każdy może, trochę lepiej, lub trochę gorzej, ale nie oto chodzi, jak co komu wychodzi.
  • ~Zawiedziony
    (2018-05-16 08:22)
    Eurowizja od dawna jest festiwalem szmiry i dziwactw. Gdzie te piosenki śpiewane w narodowych językach, które miały treść, coś opowiadały, a muzyka nie ograniczała się do zapętlonego "umpa-umpa"...

Może zainteresować Cię też: