Nigel Kennedy: Podziwiam polskich muzyków
30 kwietnia 2010Nigel Kennedy na nowym albumie „Shhh!” znowu zaskakuje - gościnnie śpiewa tu Boy George, a klasyczne kompozycje ustępują miejsca niemal popowym i jazz-rockowym numerom. Skrzypek tłumaczy, dlaczego coraz mniej interesuje go klasyka i staje w obronie polskich muzyków.