Święto hip-hopu w Warszawie już w ten weekend
06 maja 2010
W najbliższą sobotę zaczyna się dwudniowe święto hip-hopu: Warsaw Challenge 2010. Do Warszawy przyjadą międzynarodowe sławy: Talib Kweli, Rahzel oraz ekipy czołowych boyów świata. Warsaw Challenge 2010, Otwarte Mistrzostwa Warszawy w Breakdance, organizowane przez Miasto Stołeczne Warszawa, odbędzie się 8-9 maja w Amfiteatrze w Parku im. gen. Józefa Sowińskiego.