Choć do astronomicznej wiosny pozostało jeszcze trochę czasu, sezon koncertowy w warszawskim Klubie Stodoła budzi się do życia. Sprawdź, których z wydarzeń nie można przegapić w nadchodzących tygodniach.

Reklama

4 marca, Paweł Domagała

4 marca w Klubie Stodoła wystąpi Paweł Domagała. Artysta zaprezentuje fanom materiał z debiutanckiego albumu “Opowiem Ci o mnie”, który zyskał status Złotej Płyty. Będzie to swoiste koncertowe pożegnanie Pawła Domagały z pierwszym krążkiem, tuż przed przygotowaniem materiału na kolejną płytę. Już teraz wiadomo, że frekwencja tego wieczoru będzie imponująca!

Reklama

7 marca, Grzegorz Turnau

Już 7 marca Grzegorz Turnau zabierze warszawską publiczność w sentymentalną podróż poprzez najbardziej znane piosenki takie jak „Znów wędrujemy”, „Cichosza” czy „Bracka”, której celem jest przedstawienie publiczności muzycznej drogi artysty i doprowadzenie do piosenek z najnowszej płyty. Koncert współtworzony przez jednych z najlepszych, polskich muzyków takich jak: Robert Kubiszyn, Jacek Królik, Cezary Konrad czy Leszek Szczerba obfituje w wiele muzycznych niespodzianek nawiązujących do fascynacji i inspiracji muzycznych Grzegorza np. Billy Joela czy The Beatles.

16 & 17 marca, O.S.T.R.

16 oraz 17 marca w Klubie Stodoła wystąpi O.S.T.R. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce, który od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym, zaprezentuje fanom materiał z najnowszej płyty "W drodze po szczęście", która trafiła do sprzedaży 23 lutego. Bilety na drugi z koncertów zostały wyprzedane. Wejściówki na 16 marca są jeszcze w sprzedaży.

24 marca, Mery Spolsky (Open Stage)

Sama pisze teksty, komponuje muzykę, produkuje i aranżuje piosenki, projektuje ubrania, gra na gitarze. MERY SPOLSKY, czyli muzyczny solo-performance i samozwańczy pop spolsky już 24 marca zaprezentuje się na scenie Open Stage! Podczas występu artystki nie zabraknie utworów z debiutanckiego albumu "Miło Było Pana Poznać".

25 marca, Lao Che
25 marca w Stodole odbędzie się lekcja „Wiedzy o społeczeństwie”, której frekwencja już teraz zapowiada się znakomicie! Grupa Lao Che zaprezentuje fanom materiał z najnowszej płyty, która swoją premierę miała 16 lutego. Na nowym krążku formacja sięga do brzmień mogących kojarzyć się z muzyką rozrywkową lat osiemdziesiątych, jednak podanych w charakterystyczny dla twórczości zespołu przetworzony sposób, nawiązujący do wielu gatunków muzycznych.

28 marca, Xxanaxx

28 marca do Stodoły powróci duet Xxanaxx. Tym razem jednak formacja wystąpi na scenie warszawskiego klubu w akustycznej odsłonie, w ramach trasy "Ciepło Tour". Klaudia Szafrańska i Michał Wasilewski zaprezentują fanom swoje najważniejsze utwory w zupełnie nowych aranżacjach. Na scenie pojawią się również dodatkowi instrumentaliści.