Pink w Warszawie skradła dusze. Show, koncert, widowisko roku na PGE Narodowym [RELACJA]

| Aktualizacja:

Pink wygrała wszystko, co można było wygrać. Takie koncerty pozostają w sercach na długie lata. W taki sposób prezentują się tylko i wyłącznie najlepsi. Pink na tej trasie udowadnia, że wchodzi do światowej ekstraklasy muzycznej.

wróć do artykułu
  • ~mdseru
    (2019-07-21 16:31)
    Recenzja w punkt, moje odczucia po występie są dokładnie takie same.
  • ~Ja to ja
    (2019-07-21 16:19)
    Jeżeli miałbym wydać 300-500zł i nie zobaczyć show to równie dobrze mógłbym w domu włączyć płyte. Jak można hejtować coś czego się nie widziało na żywo i nie odczuło?? Koncert jak dla mnie petarda. Pink jesteś Wielka!!!
  • ~Lopezka
    (2019-07-21 18:24)
    Bylam na koncercie w 1rzedzie i widowosko nie do opisania.
  • ~moni
    (2019-07-22 10:50)
    Wielcy Drodzy Niezadowoleni-przepraszam ale czegoś tu nie mogę zrozumieć...Przecież koncert w Warszawie nie był jej pierwszym i jedynym koncertem na świecie. Nawet jeżeli nie jestem jakimś super fanem PINK to przy dzisiejszym dostępie do informacji nie da ,się nie wiedzieć jaka formę mają jej koncerty. Jeżeli się nie podoba pewna formuła przedstawień /koncertów to nie idę. Po co było iść? Trzeba było zostać w domu, pospać na kanapie a nie teraz wielce marudzić ze cyrk. Jeżeli idę do kina na horror to nie dziwię się potem że się bałam a nie lubię. Jak ktoś nie lubi show to zawsze zostaje festiwal np. piosenki aktorskiej … po co pchać się na show? Po co?
  • ~Babeczka 👠👜
    (2019-07-21 15:25)
    Nie cierpie takich cyrkow. Kiedys wyszedl piosenkarz na scene i spiewal. Po prostu spiewal i tym ludzi uszczesliwil, no bo piosenkarz. Dzisiaj , marni piosenkarze, jak na przyklad Madonna ( gorzej spiewa niz ja, a ja spiewac nie umiem) byle hako spiewac , ale za to show. Ona wlasciwie z tym zaczela, z ta moda na te shows! Jeszcze OK jak tancza, ale te show, to cyrk na kolkach. To wole za pare zlotych pojsc do cyrku, a nie za 400, czy 500 na cyrk na sznurkach w roli glownej Pink. W zyciu!
  • ~Wieloryb
    (2019-07-21 17:23)
    Dno kompletne,byłem i widziałem.
  • ~Geno
    (2019-07-21 23:20)
    Niesamowity koncert extraklasa nigdy nie byłem na takim show.
  • ~Babeczka 👠👜
    (2019-07-21 15:29)
    To samo robila w innych miastach, na przyklad w Hamburgu, koklezanka byla zachwycona, ach i och, a ja jej powiedzialam, ze cyrk to nie dla mnie. Powiedziala ze jestem bardzo zlosliwa i jej zazdroszcze, bo ona za 120 Euro to widziala, a ja nie. Widzialam reklame w TV, mi wystarczy!
  • ~Babeczka 👠👜
    (2019-07-21 18:52)
    De gustibus est non disputandum , czyli rozne sa zbo cze nia, czyli jedni za Pink show, inni tego nie lubia!
  • ~Pott
    (2019-07-21 18:47)
    Dla prostoty i niewybrednych w sztuce ( tu nie moze byc mowy o sztuce) to tak jak cyrk na kolkach w Z a d u p k a c h kolo Podkiecek! A niech sie holota i prostactwo cieszy, niech sie cieszy! Za 500 zl. No i pincet plus na marne poszlo!
  • ~Pacia
    (2019-07-22 08:00)
    Pink rewelacja, wszystko, czego fan potrzebuje na koncercie dostał z podwojoną siłą! Czym się strasznie zawiodłam? Publicznością... Były dwie niespodzianki dla Pink, różowe światełko i karteczki z napisem co dla nas ważne na dwóch piosenkach. Na cały narodowy zliczyłam chyba z 20 kartek... Dla takiego show, można by się odwdzięczyć dając coś od siebie, a przy tak ogromnej publiczności to byłoby coś... Nie mówiąc o tym, że trybuny SIEDZIAŁY. Byłam na trybunach i zwrócono mi uwagę za mną, że komuś zasłaniam, bo siedział. No niestety, Pink dała taką dawkę energii i emocji, że nie dało się usiedzieć na miejscu, wydaje mi się, że chyba na koncerty idzie się dobrze bawić? Ale generalnie Pink wymiata. :)
  • ~krzysztof cz
    (2019-07-23 11:59)
    Byłem na różnych koncertach, na tym na płycie Narodowego blisko sceny. PiNK w Warszawie była niesamowita, rewelacyjny koncert. Kto nie był niech żałuje.
  • ~Autor autor tak
    (2019-07-25 10:24)
    Receznaj fajna, tylko ta polityczna zwzmianka na samym końcu pozostawia niesmak. To, czy przemarsz był potrzebny czy nie, jest kewstią indywidualną każdego człowieka i nie wolno innym narzucać swego zdania, zwłaszcza w artykule zupełnie temu nie poświęconyn, wrrr.
  • ~Karolina
    (2019-08-01 14:10)
    Byłam tydzień wcześniej na koncercie w Berlinie i szczerze mówiąc zastanawiałam się czy do Warszawy jeszcze nie pojechać - cuuuddoowwnnyy koncert, za który serdecznie dziękuję P!nk i jej ekipie.

Może zainteresować Cię też: