Pierwszym poważnym facetem w życiu Madonny był... chłopak poznany na ulicy w Nowym Jorku. Madonna dopiero co przeniosła się do "Wielkiego Jabłka" i potrzebowała taniego lokum. Najprostszym sposobem było znalezienia faceta z mieszkaniem.

O tym, że spotykanie się z mężczyznami spoza branży nie jest najlepszym pomysłem przekonała się, kiedy jej były facet, ochroniarz Jim Albright ogłosił, że chce sprzedać w internecie kasety z automatycznej sekretarki, na których nagrane są erotyczne wiadomości piosenkarki. Może na tym zarobić nawet 40 tysięcy dolarów.

Ekskochanek sprzeda erokasety Madonny >>>

Carlos Leon – to dowód na to, że Madonna nie uczy się na własnych błędach. 12 lat temu spotykała się, ze swoim trenerem. Efektem 12-letnia dziś córka obojga Lourdes. Póki co boski Kubańczyk grzecznie opiekuje się dzieckiem, ale nie jest wykluczone, że za kilka lat będzie chciał sprzedać SMS-y od Madonny albo jej zużyty wacik...

Madonna zatrudniła Lourdes do teledysku >>>

Na swojej liście męskich zdobyczy ma oczywiście sportowca. Śladem Marylin Monroe wybrała sobie basebolistę. Szczęśliwcem okazał się jeden z najlepszych zawodników New York Yankees - Alex Rodriguez. Madonnie odbiła chłopaka aktorka Kate Hudson.

Madonna wie jedno: aby zaistnieć w kinie trzeba umawiać się z aktorami. Zdarzyło się jednak tak, że trafiła na jednego z największych łowców kobiet w Hollywood Warrena Beatty. Poznała go na planie filmu „Dick Tracy”. Romans zakończył się równie szybko jak przygody Warrena z Brigitte Bardot, Marią Callas, Cher, Catherine Deneuve, Księżną Jugosławii Elżbietą, Jacqueline Kennedy Onassis, Vivien Leigh, Elle Macpherson, księżniczką Małgorzatą, Lindą McCartney, Michelle Phillips, Vanessą Redgrave, Barbrą Streisand... ufff. To dopiero połowa listy.

Największą miłością Madonny (wiele razy mówiła o tym w wywiadach) był inny aktor, dwukrotny zdobywca Oscara Sean Penn. Para poznała się na planie filmu "Niespodzianka z Szanghaju" i wzięła ślub w 1985. Wytrzymali ze sobą cztery lata.

Madonna żałuje, że się rozwiodła z Guyem >>>


Ostatni filmowy "nabytek" królowej popu to reżyser "Przekręt" i "Porachunki" - Guy Stuart Ritchie. W 2000 roku para wzięła ślub, mają ze sobą syna Rocco Ritchie. Już dwa lata później reżyser przekonał się, że związek nie wyjdzie najlepiej jego filmowej karierze. W 2002 na ekrany kin "Rejs w nieznane" Ritchiego z Madonną w roli głównej. Film okazał się pierwszą klapą reżysera – finansową i artystyczną. Został zdjęty z ekranów kin w USA po dwóch tygodniach.

Madonna zerwała z Jesusem! >>>

Patrząc na Jesusa Luza można odnieść wrażenie, że stworzył go program naukowy „Zmontuj sobie ideał”. Jesus zastąpił u jej boku Guy'a Ritchie, towarzyszył jej podczas trasy koncertowej, ale jak było do przewidzenia znudziła mu się starsza pani. Tym bardziej, że podobno Madonna zabroniła mu kontaktować się z rodziną… Tego było już za wiele.