Eurowizję wygrywa Izrael. "Toy" to piosenka, która pokonała konkurencję. Netta gwiazdą jednak nie zostanie

| Aktualizacja:

To był bardzo wyrównany konkurs, podczas którego usłyszeliśmy wiele dobrych piosenek. Podczas głosowania sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Ostatecznie wygrała reprezentująca Izrael Netta z nagraniem "Toy"

wróć do artykułu
  • ~Georg
    (2018-05-13 11:26)
    NIE czytalem wpisow, ale wiedzialem z jaka nienawiscia Polacy beda oceniac sukces tej piosenkarki. Przeczytalem, mam potwierdzenie! Polaczki , przez was mozna przejrzec, jak przez wode zrodlana ( napewno nie wszyscy tego nie zrozumieja,no coz, nic nie poradze) !
  • ~Kornikowa
    (2018-05-13 11:19)
    No to Polaczki qu...r..w..icy dostaja z zazdrosci, zawisci , nienawisci i wlasnej totalnej porazki! Gdyby I r a n wygral, to by sie narod polski cieszyl, ale ci..... No bo I r a n to teraz nowy przyjaciel Polaczkow, no bo wrog mojego wroga ..i tak dalej......
  • ~Lincoln
    (2018-05-13 11:19)
    za parę dni nikt o niej pamiętał nie będzie tak jak o Portugalczyku, ukraince czy facecie z broda. Månsa Zelmerlöwa zna za to każdy bo miał fajną piosenkę a nie pajacowanie
  • ~anonim
    (2018-05-13 10:54)
    piosenka dno.baba oblesna.
  • ~Ewcia
    (2018-05-13 10:37)
    To jakaś kpina żeby takie coś wygrało,tego nie można nawet nazwać piosenką.Niby ludzie głosują a i tak wybór należy do kogoś innego,na głosach to się tylko kasę robi.Eurowizja już od dawna nie jest tym czym powinna być
  • ~Olek
    (2018-05-13 10:21)
    Toy-Toy... i już wiem wszystko.
  • ~Ewulda
    (2018-05-13 10:05)
    Eurowizja spada na psy .Piosenka NETTY - "TOY" z całym szacunkiem do wokalistki była rażąca dla moich oczu i uszu .mówiąc krótko - MASAKRA !
  • ~hehehe
    (2018-05-13 09:56)
    jak wiadomo z geografii, Izrael oczywiście leży w Europie...
  • ~Neo spod budki z piwem połyka czerwoną tabletkę
    (2018-05-13 09:22)
    Konchita Wurst to było coś! W porównaniu. :)
  • ~oczywiste
    (2018-05-13 09:21)
    Jak widać "Starsi Bracia rządzą wszystkim , wielką polityką i konkursami piosenki .
  • ~Ojciec Z.
    (2018-05-13 08:59)
    Chyba toj-toj.
  • ~biala magia
    (2018-05-13 08:53)
    a dlaczego nie bylo skowytu polskiego szamana ??
  • ~ivan
    (2018-05-13 08:46)
    Jest to poprawnie politycznie, konflikt z Iranem w tle.
  • ~Alexander
    (2018-05-13 08:38)
    Ja nie wiem co Wam się w tej piosence nie podobało.Zacznijmy od polskiego Jury,zero punktów.Przeciez Polacy uwielbiają Maryle Rodowicz,a tu wystąpił jej dużo lepszy odpowiednik,dalej czy stać by było Polskę na taki Show,czy to się podoba czy nie to trzeba najpierw zrobić,tych dwóch palantow z Polski dało okropny pokaz artystyczny,przestańcie pluć jadem,popatrzcie na polskie podwórko,a tu jakie Jury taki reprezentant.
  • ~olo.
    (2018-05-13 08:26)
    hala!
  • ~Eu
    (2018-05-13 08:21)
    Polska w spiewaniu nie jest mocna ale za to w pyskowaniu ma piersze miejsce
  • ~ajax
    (2018-05-13 08:14)
    Izrael, Australia w Eurowizji?Czy to jeszcze Eurowizja?To może w przyszłym roku jeszcze Japonia, Meksyk i Nigeria?
  • ~krytyk
    (2018-05-13 07:58)
    czy od ryb sie tak tyje ? no coz, po holywodzie, noblu, zlotych palmach i innych idach - nawet ten folklorystyczny festiwal zostal zagarniety przez grubasna szmmire. Obecnosc Izraela, czy Australii, a nawet ukrainy -swiadczy ze organizatorzy maja male pojecie gdzie wlasciwie lezy europa. Jaki zwyciezca, tacy organizatorzy.
  • ~shalom
    (2018-05-13 07:55)
    Czy ona nie śpiewała o nietrafionym zakupie sex toy??? Bo zawiedziona była.
  • ~gostom
    (2018-05-13 07:54)
    Niemcy: Michael Schulte – „You Let Me Walk Alone”. Dobre 4-te miejsce. Niemal sensacja - Europa znowu Nas lubi. Nie tylko naszą Kasę.

Może zainteresować Cię też: