Dziennik Gazeta Prawana logo

Zespół Rebeka powraca. Już niebawem nowa płyta "Post Dreams"

31 stycznia 2019, 13:02
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Rebeka "Post Dreams"
Rebeka "Post Dreams"/Media
Pierwszy singiel zapowiadający "Post Dreams" nosił tytuł "Cavegirl", tym razem zespół zaprezentuje kawałek w języku polskim, a premiera została zaplanowana na pierwszą połowę lutego.

Po dwóch latach od wydania „Davos”, Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny wychodzą z materiałem, który przypomni wszystkim marzycielom o tym, że istnieje świat równoległy, a dzięki tej płycie będziemy mogli się w niego zagłębić.

Pierwszy singiel zapowiadający „Post Dreams” nosił tytuł „Cavegirl”, tym razem zespół zaprezentuje kawałek w języku polskim, a premiera została zaplanowana na pierwszą połowę lutego.

Album ukaże się 22 Lutego nakładem wydawnictwa Agora.

Z okazji nowego wydawnictwa Rebeka wyrusza w trasę koncertową, tym razem jako TRIO! Na koncercie usłyszycie materiał z nadchodzącej płyty, jak i przearanżowane hity z dwóch poprzednich krążków oraz dawno nie słyszane kawałki takie jak ‚555’ czy ‚Fail’.

IWONA: POST DREAMS to będzie prawdopodobnie najbardziej piosenkowa płyta Rebeki. Staraliśmy się zawrzeć w niej mnóstwo różnorodności. Z jednej strony wydaje się utkana z delikatnych ornamentów, z drugiej strony uderza potężną falą przesterowanych gitar i ciężkich bębnów.

BARTOSZ: Zdecydowaliśmy się wprowadzić nieco nowości do naszego stylu komponowania i zaprosiliśmy do współpracy gitarzystę, trębacza oraz kwartet smyczkowy. Na płycie znalazły się trzy utwory po polsku: ”Fale”, „Zachód” oraz Światła”

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Materiały prasowe
Tematy: Rebeka
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj