Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Wielki powrót The Chemical Brothers i innych legend lat 90. [ZDJĘCIA]

27 lipca 2015, 08:25
W połowie lat 90. na Wyspach na dobre trwała britpopowa wojna. Blur w krótkim czasie wydali znakomite albumy "Parklife" i "The Great Escape". Oasis w tym samym czasie wypuścili "Definitely Maybe" i "(What's the Story) Morning Glory?". Małe bitwy rozgrywali też Suede czy Pulp. Jakby przy okazji, istniała niezwykle rozbudowana scena klubowa, która jakimś cudem przez długi czas była niszą.
W połowie lat 90. na Wyspach na dobre trwała britpopowa wojna. Blur w krótkim czasie wydali znakomite albumy "Parklife" i "The Great Escape". Oasis w tym samym czasie wypuścili "Definitely Maybe" i "(What's the Story) Morning Glory?". Małe bitwy rozgrywali też Suede czy Pulp. Jakby przy okazji, istniała niezwykle rozbudowana scena klubowa, która jakimś cudem przez długi czas była niszą. / PAP/EPA / HUGO MARIE
Wybili się dwie dekady temu, kiedy szalone rave'owe imprezy na Wyspach wyszły z podziemia. Chemical Brothers i inni klasycy klubowego grania wracają.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Faithless rave szaleństwo Fatboy Slim The Prodigy The Orb gwiazdy lat 90 The Chemical Brothers Underworld
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama