TVP na spalonym. Piłkarski koncert w Opolu - ciężko to będzie odzobaczyć [KOMENTARZ]

| Aktualizacja:

"Niektórzy ludzie uważają, że piłka nożna jest sprawą życia i śmierci. Jestem rozczarowany takim podejściem. Mogę zapewnić, że to coś o wiele ważniejszego" - powiedział niegdyś legendarny Bill Shankly. Widocznie z takiego założenia wyszła w piątek TVP fundując nam spektakl, jakiego jeszcze nie widzieliśmy. Niestety nie było to coś, co będziemy chcieli pamiętać.

wróć do artykułu
  • ~Blanka
    (2018-06-15 10:51)
    Co za "dziennikarz pisze te teksty? Ciężko zrozumieć, ciężko mieć pretensje, ciężko odzobaczyć, ciężko zapomnieć. Kupcie mu słownik języka polskiego!
  • ~DOR
    (2018-06-10 15:35)
    Co szwabskie media maja do TVP ? Czy nas obchodzi szwabska televizja ? Nie !!!!!!! szwabskiem media niech wracaja do siebie !
  • ~xyz
    (2018-06-10 11:37)
    Jak można było pokazać coś takiego, jak Krawczyk z play-backu??? Z którym zresztą kompletnie sobie NIE potrafił poradzić!!?? I na dodatek jeszcze lansował swoją infantylną Ewcię??? I na coś takiego chcecie żeby płacić abonament?? Niech płaci prezes TVPIS!!!
  • ~md
    (2018-06-10 06:36)
    Wydaje się, że wielce kulturny autor tego artykla jest fanem "Blok Ekipy", bardzo wulgarnego animowanego serialu o trzech "dresach" z warszawskiego Grochowa, bo coś "odzobaczyć" chciał jeden z nich w którymśtam odcinku. Ja też oglądam ten serial, ale się Panie Autor nie napinam, że jestem tak wielce kulturny jak niby Pan.
  • ~Fuhrer
    (2018-06-09 23:25)
    Die deutschd Dziennikarzen aus Der Sturm- Dziennik nigdy ferstehen Polskiego obywatela.
  • ~Misio.,,.,,.,,
    (2018-06-09 22:28)
    W TVP nie ma żadnych propozycji filmowych, to efekt przerzucenia wszystkich środków finansowych na transmisje planowanych meczy piłkarskich. Ja przerzuciłem się na POLSAT.Kurski lubi piłkę, ale nie ma świadomości , że piłka to nie wszystko. Jak nie wyjdą z grupy , to będzie wielkie rozczarowanie. Z Chile , to był wielki blamaż wykazujący wszelkie braki w obronie, a to już kolejny taki mecz. Mam wrażenie, że tych braków nie da się załatać ,bo to braki kadrowe, a nie tylko techniczne.
  • ~arch
    (2018-06-09 22:13)
    Co to znaczy "odzobaczyć"?
  • ~jj25
    (2018-06-09 17:11)
    I znowu komuś pomyliła się prostota z PROSTACTWEM? To już chyba normalka w PiS-ie! ;)
  • ~bezwstyd
    (2018-06-09 15:28)
    To przeciez bylo tylko dla ciemnego ludu z Podkarpacia i ze sciany wschodniej i innych "okolic".
  • ~motek
    (2018-06-09 15:17)
    A ja pokazuję moherowej propagandzie "Kozakiewicza"! Od dwudziestu lat nie mamy telewizora :-)
  • ~rychu
    (2018-06-09 15:00)
    wyglada na to, ze czego ta "d.. zmiana" sie nie dotknie, to ******** !!!!!!! ale bedzie to mialo straszne konsekwencje i dla Polski i dla wszystkich Polakow !!!!!!!!
  • ~moss***
    (2018-06-09 14:58)
    juz najwyzsz y czas na wywalenie sportowych doradcow z gabinetu Kurskiego ! powod bylismy swiadkami wyglaszania jego patosu- okreslen typu. tvp to MISJA w propagowaniu sportu ! ale jaja ... przede wszystkim TVP to nie tylko sport, a haslo Misja to jedno ze starych z PRLu uzywek Szpaka ktory walil nim gdzie sie dalo i kiedy sie dalo na antenie! podpierajac sie jeszcze,a jak ze waznym pojeciem,-" NAROD "!!ktory dodawany do texu mial miec silna propagandowa wymowe i pozywke z transmisji !! walil tymi bzdetami gdy siedzial na zebraniach przed meczam w redakcji - byly tow. od propagandy!!- otoz to , dzis jego slowa powtarza Kurski i ciagnie role TVP na szczyt ABSURDU !! za darmo ogladamy kanal Sport ktory zafundowal widzom "tania" jadke kitem sportowym pelnym gdyban spekulacji i bezwartosciowej gadaniny w asyscie powaznych min sportowych" expertow" do tego "okraszanym beznadziejnnym widowiskiem - " Opolem " ktore meczylo widza fatalna scenografia tandeta kostiomow i slaba realizacja kamer, do tego obsada dodatkowych ni z gruszki ni z pietruszki- 2. dodatkowych prezenterow w kostiumach lodziarzy ktorzy straszyli widzow niziutkim poziomem wykonania pracy konferansjera -prowincjonalna mimika niepewnosc zachowania i belkotem czytanym z kartek !"to ma byc powod do radosci przedwczesnego usmiechu Kurskiego- taki poziom WIDOWISKA , jest dzis nie do zaakceptowania w medium Publicznym jakim jest TVP !Malo tego, Polska jest jedynynym panstwem na Mundialu ktora wysyla tam najwieksza ekipe telewizyjna -150 osob do tego transmisja dla wsiech z Mundialu" za darm!! w..a..w!!, by ogladac 500 godzin transmisji ! pytam, kto znowu szeptal i radzil Kurskiemu o tak wielkich inwestycjach rozmiarach angazu w Mundial? czy to sie oplaci finansowo tvp w warunkach gdy nie jestesmy FAWORYTEM?. Kurski stana na cyrkorej trampolinie po raz drugi (ostatnia olimpiada i totalne fiasko medalowe) z ktorej teraz bedzie mial tylko jedyne wyjscie- po niepowodzeniach na MUNDIALU musi wykonac SWOJ OSTATNI skok salto mortale i na zawsze zniknac ze stanowiska !! ....
  • ~motek
    (2018-06-09 14:42)
    "Szakeciorze" doszli do władzy...
  • ~prof.Filutek
    (2018-06-09 12:46)
    A ja mam w organie wydalajacym i jedno i drugie.Rezymowej nie ogladam bo wymiotuje.Wpadlbym w anoreksje z powdu Mundialu .
  • ~Filip
    (2018-06-09 12:34)
    Piękny biało-czerwony spektakl. Brawo TVP.
  • ~'pisaż' hahahaha
    (2018-06-09 12:05)
    ja "odzobaczyłem" tylko mecz bbuhahahaha
  • ~erbi
    (2018-06-09 12:02)
    Takiej żenady i tandety już dawno nie widziałem. Pustki na widowni, "publiczność" to głównie poubierani na "narodowo" klakierzy i statyści - i nie dziwota, bo co niby tam było do oglądania dla prawdziwej publiki? Fikcja, oszustwo, tandeta, tektura - państwo PiS w pigułce. Dziękujemy Ci TVP!
  • ~Bruner
    (2018-06-09 11:49)
    W krytyce wyczuwam niemiecki akcent
  • ~Polonista
    (2018-06-09 11:42)
    trudno, nie ciężko - dajcie pracę jakiemuś poloniście, bo nie potraficie już jednego artykułu poprawnie po polsku nspisać.
  • ~Ferdek
    (2018-06-09 11:41)
    Do krytyków - nie wychodźcie z TVN a TVP zostawcie tym którym ta telewizja odpowiada. Wolny wybór, niemieckie gusta są PO innej stronie.

Może zainteresować Cię też: