Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

B.B. King nie żyje. Pożegnanie "Króla bluesa" [ZDJĘCIA]

15 maja 2015, 09:54
W ubiegłym miesiącu muzyk spędził jakiś czas w szpitalu, gdzie trafił z powodu odwodnienia wywołanego prawdopodobnie cukrzycą typu 2. W ostatnim czasie przebywał w domu pod opieką hospicyjną.
W ubiegłym miesiącu muzyk spędził jakiś czas w szpitalu, gdzie trafił z powodu odwodnienia wywołanego prawdopodobnie cukrzycą typu 2. W ostatnim czasie przebywał w domu pod opieką hospicyjną. / PAP/EPA / WALTER BIERI
To smutny dzień nie tylko dla fanów bluesa, ale całej muzyki. Odszedł wybitny amerykański gitarzysta B.B. King. Artysta zmarł we śnie, 14 maja w swoim domu w Las Vegas. Miał 89 lat.
Reklama
Reklama
Tematy:
szpital zgon Riley B. King B.B. King śmierć B.B. Kinga zmarł gitarzysta król bluesa nie żyje B.B. King

Powiązane

Reklama

Komentarze(3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • ZbyszekD
  2015-05-15 15:46:13
  WIELKI, WIĘKSZY, GIGANT - to on swoją osobowością przyciągał też wielu białych muzyków z Erikiem Claptonem na czele i przez to ta wspaniała muzyka stała się bardziej popularna na świecie. Jego koncerty z udziałem plejady wspaniałych muzyków to były uczty duchowe. On na szczęście dożył słusznego wieku, a iluż to wspaniałych muzyków (Jimi Hendrix) poodchodziło wręcz w ,,młodocianym'' wieku - na szczęście została po nich muzyka!!!
  0
 • Robert z Krakowa
  2015-05-15 19:27:48
  BB KING był legendą już za życia
  Prawdziwy KRÓL bluesa
  0
 • gość
  2015-05-15 21:16:54
  :( Ciekawe czy będzie jeszcze ktoś kto dorówna jego dorobkowi.
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama