Bilety na wszystkie trzy koncerty w regularnej sprzedaży są dostępne od czwartku 31.10.2019.

Koncert Carlosa Santany, który był zaplanowany na 17 marca 2020 roku w krakowskiej Tauron Arenie, się nie odbędzie. Poinformował o tym wojewoda Piotr Ćwik, po tym jak potwierdzono pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem w Krakowie.

Reklama

Muzyk jest na muzycznej scenie aktywny od ponad półwiecza.

Trwa ładowanie wpisu

To dziesięciokrotny zdobywca nagrody Grammy, trzykrotny Latin Grammy, mający swoje miejsce w Rock and Roll Hall of Fame, znany dzięki wspaniałym płytom i legendarnemu występowi na festiwalu Woodstock. Carlos Santana ogłosił wiosenną trasę koncertową po Europie Miraculous 2020 World Tour, podczas której miał przyjechać też do naszego kraju.

Sting zagrał w Warszawie na PGE Narodowym 25 lutego 2020 roku. To stały bywalec w naszym kraju - warto przypomnieć, że 2 listopada wystąpił też w Krakowie.

Ostatnim z ogłoszonych występów jest wrocławski koncert zespołu Yes. Rockmani do Narodowego Forum Muzyki na Dolnym Śląsku przyjadą 9 maja 2020 roku.

Trwa ładowanie wpisu

Według zapowiedzi podczas The Album Series 2020 Tour pojawią się utwory z albumu Relayer z 1974 oraz inne klasyki doskonale znane fanom Yes.