Reklama
Reklama
Reklama

Stadion Śląski pełen, Miuosh, Jimek, Smolik i NOSPR zrobili show. I ci goście! [FOTO]

Stadion Śląski, koncert SMOLIK x MIUOSH x JIMEK x NOSPR fot.Damian Kramski
Stadion Śląski, koncert SMOLIK x MIUOSH x JIMEK x NOSPR fot.Damian Kramski / Materiały Prasowe
9 czerwca 43 tysiące osób były świadkami pożegnania Miuosha z jego symfonicznymi projektami. Za nami Scenozstąpienie – wielki biletowany, stadionowy koncert polskiego artysty, który zwieńczył czteroletnią przygodę katowickiego rapera z NOSPR-em. Podczas widowiska na jednej scenie odbyły się dwa muzyczne spektakle: MIUOSH x JIMEK x NOSPR oraz MIUOSH I SMOLIK I NOSPR. Artystom towarzyszyli wspaniali goście: Katarzyna Nosowska, Piotr Rogucki, Paluch, Kev Fox, Katarzyna Golomska, Natalia Grosiak, Katarzyna Kurzawska, Abradab oraz Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny.
Reklama
Reklama
Tematy:
NOSPR solik Miuosh koncert stadion
Reklama

Komentarze (1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • karakos
    2019-09-11 14:24
    A na początku października Jimek będzie ze swoją ekipą i gośćmi we Wrocławiu - jedziemy z Katowic, gdyby ktoś chciał się podłączyć. Na razie wejściówki na Empik Bilety jeszcze są. Zapowiada się kolejna fajna impreza - gość naprawdę zrobił efekt ponad możliwości. Jak byliśmy ostatnim razem na jego imprezie, to był komplet publiczności ;-)
    0
    zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama