Co zabiło Whitney Houston? Będzie sekcja zwłok

Biuro koronera w Los Angeles poinformowało, że zostanie przeprowadzona sekcja zwłok zmarłej piosenkarki Whitney Houston. Jednak jej termin na razie nie jest znany - podała agencja Associated Press.

wróć do artykułu
  • ~aa
    (2012-02-12 12:50)
    zulica i cpunka skonczona...
  • ~fan
    (2012-02-12 13:33)
    Pamiętam jak organizatorzy festiwalu w Sopocie nie mogli dogodzić tej gwieżdzie a dzisiaj już po wszystkim.
  • ~polo
    (2012-02-12 14:03)
    Odpowiedz jest szybka---narkotyki, ostatnio nawet stracila duzo ze swego glosu.
  • ~kasia London
    (2012-02-12 14:27)
    dajcie spoko

    taki CZARNY ZACPANY MOHER

    nie trzeba bylo cpac

    kazdy ziomal z przesadza tez tak skonczy
  • ~pirx
    (2012-02-12 14:34)
    Taka sławna i bogata ,a taka flustratorka,szkoda że nie umiała wykorzystać swej dobrej passy np. do ratowania głodnych dzieci w afryce `,ale czarni już tacy są -sławni i bogaci wcale nie pomagaja swym czarnym braciom w ojczyźnie ich praprzodków
  • ~ewelina
    (2012-02-12 14:48)
    nie nalezy mowic tak o zmarlych...za duzo czasem ma sie kasy i od tego sie przewraca w glowach wiekszosci gwiazd.W Polsce nasze male gwiazdeczki nie maja tego problemu bo za malo zarabiaja i ciezko sie jest przebic do hollywood
  • ~fan
    (2012-02-12 14:51)
    przykre to ,ale jak pokazuje życie wielu wybitnych twórców,nieprzecietnych artystów,to w wiekszości zagubieni ludzie,niepotrafiacych poradzić sobie ze swoja popularnoscią.Złudny spokój uzyskują poprzez naduzywanie alkoholu ,narkotyków itp ścierwa,a pomagają im w tym wydatnie ich menadzerowie, bo czerpia z ich talentu niesamowity szmal!
  • ~abc
    (2012-02-12 14:57)
    Tylko diamenty sa wieczne.
  • ~swiss made
    (2012-02-12 14:59)
    a moze wazniejsze jest,ze wy jeszcze zyjecie?
    Szuczne problemiki, nie moj cyrk nie moje malpy.
  • ~fan
    (2012-02-12 15:01)
    RE.Ewelina- nasze tzw.,,gwiazdeczki" wcale nie sa gorsze, też ćpają,piją i sie szmacą byle być na pierwszych stronach gazetowych szmaławców!!
  • ~hehehe
    (2012-02-12 15:32)
    ona zwyklym katolo moherem
    teraz sami widzicie jak oni kocza
  • ~kpinny z czytelnkow
    (2012-02-12 15:39)
    w tytule zo zabilo ... a w tresci nie wiadomo
    Toz to kpiny i lekcewaznie czytlnika brak jakiekolwiek etyki dziennikarskiej Ot poziom szmatlawca ze naczelny to toleruje i puszcza na szpalty . zal d... sciska
  • ~WAL_TUSKA
    (2012-02-12 15:47)
    GŁUPOTA, wrodzona...
  • ~gerry5
    (2012-02-12 15:59)
    Expose Pt1: Celebrities who sold their souls and channel spirits
  • ~num
    (2012-02-12 16:13)
    Ponieważ autor wyraźnie mało czyta zagraniczna prasę uzupełnię, że ponoć utopiła się w wannie.
  • ~~ Alicja
    (2012-02-12 16:46)
    To była poprostu DRUGA VIOLETTA !!! Villas z tą różnicą że trochę inna barwa głosu i NIE BYŁA BLONDYNKĄ . Zachcianki i wymogi miała jak koncertowała ta piosenkarka w Polsce . UDAWAŁA KRÓLOWĄ ANGLI !!! WTEDY !!! jakby myślała że nikt nie wie kto ona narawdę jest i jaki ma kolor skóry .
  • ~kler robi goowno do ZSRR
    (2012-02-12 16:47)
    zdrowaśka ja zabiła strzeżcie sie kleru seru i i uni
  • ~łapiduch
    (2012-02-12 16:53)
    Następna w kolejce do pana MADONNA ?!
  • ~łapiduch
    (2012-02-12 16:53)
    Następna do pana w kolejce MADONNA?!
  • ~tam- tak
    (2012-02-12 17:03)
    Szkoda W. Houston m miala talent a tak marnie skończyła!! Widać do czego prowadzi uzależnienie.wiedzą o tym palikotowcy, dlatego namawiaja do ćpanoa narkotyków na razie tych "miekkoch" ale pózniej??? Ta zbieranina dewiantów ostro atakuje, wypisuja rózne kalumniena uczciwych ludzi, Podszywaja sie Pod przeciwników ACTA, dobrze , ze paliglupa POgonili w Warszawie!! Tak trzymać , gonić wszędzie trzymac z dzleka od mediow!!!

Może zainteresować Cię też: