Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Jean-Michel Jarre w Warszawie z nową płytą [ZDJĘCIA]

22 października 2015, 13:15
Jean-Michel Jarre podczas spotkania z wielbicielami w warszawskim Empiku opowiedział o powstawaniu albumu "Electronica 1: The Time Machine" – dwuczęściowego projektu, w którym Francuz chciał przedstawić kilka dekad muzyki elektronicznej. I w który zaangażowało się w sumie 30 artystów, w tym członków M83, Tangerine Dream, Massive Attack czy Gesaffelsteina. Ale zanim zaprosił ich do studia, postanowił osobiście poznać wszystkich gości, odwiedzając ich w najróżniejszych częściach świata.
Jean-Michel Jarre podczas spotkania z wielbicielami w warszawskim Empiku opowiedział o powstawaniu albumu "Electronica 1: The Time Machine" – dwuczęściowego projektu, w którym Francuz chciał przedstawić kilka dekad muzyki elektronicznej. I w który zaangażowało się w sumie 30 artystów, w tym członków M83, Tangerine Dream, Massive Attack czy Gesaffelsteina. Ale zanim zaprosił ich do studia, postanowił osobiście poznać wszystkich gości, odwiedzając ich w najróżniejszych częściach świata. / PAP / Jakub Kamiski
Jean-Michel Jarre przyleciał do Warszawy, by spotkać się z fanami. A wszystko przy okazji premiery nowej płyty "Electronica 1: The Time Machine".

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Jean-Michel Jarre w Warszawie Electronica 1: The Time Machine Jean-Michel Jarre

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama