Dziennik Gazeta Prawana logo

Brutalni deathmetalowcy w Polsce

15 października 2009, 14:56
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Brutalni deathmetalowcy w Polsce
Inne
Czarna śmierć ominęła Polskę, ale zawita do nas nowa plaga. Formacja Cannibal Corpse wystąpi za dwa tygodnie w krakowskim klubie Studio w ramach European Plague Tour. Zespół będzie promował swój najnowszy krążek "Evisceration Plague" wydany na początku tego roku.

Cannibal Corpse wykonuje mięsisty, prawdziwy death metal określany przymiotnikiem brutal. Utworzona ponad dwadzieścia lat temu w Bufallo formacja sukcesywnie zdobywała fanów by po dziesięciu latach działalności wydać album "Tomb of the Multilated", który sprzedał się w ponad 100 tysiącach egzemplarzy. Ekipa wystąpi w Polsce po raz ósmy.

Supportował ich będzie Dying Fetus, potęga sceny deathgrindowej. Ekipa z amerykańskiego Annapolis wydała ostatnio płytę "Descend Into Depravity", która ujrzała światło dzienne dokładnie miesiąc temu. Oprócz nich muzyków wesprą szwedzki Evocation oraz niemiecka Obscura.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj