Historia Dezertera sięga początków lat 80-tych, a grupa jest jednym z najważniejszych przedstawicieli polskiej sceny punk rockowej. Na swoim koncie mają dwanaście albumów studyjnych i setki koncertów, które inspirują kolejne pokolenia. Ich dyskografię zamyka wydany w zeszłym roku krążek „Prawo do bycia idiotą”.

Łódzki L.Stadt to jeden z niewielu polskich zespołów, które mogą poszczycić się koncertami na dużych muzycznych festiwalach na całym świecie. Oryginalny rockowy styl zarejestrowany dotychczas na dwóch płytach dowodzi, że jest to jedna z najciekawszych młodych grup w Polsce.

Podobnie jak w zeszłym roku, gościem specjalnym festiwalu będzie międzynarodowa organizacja Amnesty International. Jej działacze poprowadzą warsztaty oraz zaproszą do udziału w akcjach walki o prawa człowieka.

Seven Festival Music & More 2011 odbędzie się w Węgorzewie w dniach 7-10 lipca.

Po szczegóły i pełną listę zapowiedzianych dotychczas wykonawców zapraszamy na oficjalną stronę – www.sevenfestival.pl.

Na portalu można również znaleźć informacje dotyczące Dnia Taniego Karnetu, podczas którego można nie tylko nabyć bilety w niższych cenach, ale również wygrać nagrody. W tym miesiącu będą to bony na zakupy w sieci salonów Empik.