Co nas czeka na albumie? Najgorętsze szlagiery na czele z "Holiday", "Like a Virgin", "Material Girl", "Papa Don't Preach", 'La Isla Bonita", "Lucky Star", "Open Your Heart", "Cherish", "Express Yourself", "Like a Prayer", "Music". Część z nich w znakomicie zaaranżowanym koncercie na warszawskim Bemowie, wielbiciele gwiazdy mogli usłyszeć tydzień temu.

Reklama

Madonna w Polsce - zobacz to jeszcze raz >>>

Na ukazującym się wczesną jesienią krążku "Celebration" usłyszymy także premierowe kawałki: zaśpiewany z Lil Waynem "Revolver" oraz tytułowy "Celebration". Teledysk tego ostatniego, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, do stacji telewizyjnych powinien trafić pod koniec sierpnia. Warto się na niego zaczaić, jeśli nie da Madonny, to choćby dla podejrzenia córki wokalistki, 12-letniej Lourdes. Dziewczynka ma się tam pojawić w stroju... panny młodej! Nie takim zwyczajnym: w tej samej białej sukni, w której przed laty na rozdaniu nagród MTV wystąpiła jej matka śpiewająca "Like a Virgin".

Madonna zatrudniła do teledysku córkę >>>

Wygląda na to, że "Celebration" będzie nie tylko uroczystym podsumowaniem 25-letniej nieprzerwanej obecności piosenkarki na scenie, ale także symbolicznym przekazaniem pałeczki młodziutkiej córce i wprowadzeniem do show biznesu.

p

CZYTAJ TAKŻE:
Madonna sprawiła sobie portret Marilyn >>>
Wraca stara disco Madonna. Hit czy kit? >>>
26 lat temu Madonna wydała pierwszą płytę >>>
Madonna wzięła się z... Marilyn Monroe >>>