6 grudnia, Xxanaxx

Reklama

26 października odbyła się premiera nowego, długo wyczekiwanego albumu XXANAXX zatytułowanego „GRADIENT”. W dniu premiery zespół wyruszył w promocyjną trasę koncertową, w ramach której już 6 grudnia zagra również w Warszawie! To właśnie w Stodole premierowo usłyszycie charakterystyczne dla grupy brzmienia w wyjątkowym, koncertowym wymiarze. Wejściówki na koncert są jeszcze dostępne w sprzedaży.

7 & 8 grudnia, Dżem

Są takie zespoły, które wrosły w klimat Stodoły, stając się nieodłączną jego częścią. Odwiedzają ją regularnie, za każdym razem gromadząc pełną salę swoich wiernych fanów. Dżem to zdecydowanie jeden z nich! Uznawany za jeden z najważniejszych zespołów polskiego blues-rocka, mający na swoim koncie takie nieśmiertelne przeboje, jak „Whisky”, „List do M.”, czy „Wehikuł Czasu” wystąpi na deskach Klubu 7 oraz 8 grudnia. Ostatnia pula wejściówek na te wydarzenia jest jeszcze dostępna w sprzedaży.

Reklama

15 grudnia, ØRGANEK – wyprzedany
Czołówki list przebojów rozgłośni radiowych, liczne nagrody muzyczne oraz wyróżnienia, a także ponad 120 zagranych koncertów w Polsce i zagranicą – to tylko wybrane sukcesy zespołu ØRGANEK, który od wielu lat podbija serca polskich fanów. Uwielbiana przez polską publiczność grupa 15 grudnia wystąpi w Stodole. Biletów na wydarzenie od wielu tygodni nie ma już w sprzedaży.