Reklama
Reklama
Reklama

30 piosenek najlepiej sprzedających się w historii – NOWY RANKING!

Elton John wciąż jest królem Wielkiej Brytanii. Dowodem na to zestawienie najlepiej sprzedających się utworów Zjednoczonego Królestwa od 1952 roku, czyli od chwili, gdy powstała lista największych hitów. Na pierwszym miejscu rankingu znalazły się aż dwie piosenki Eltona – "Something in the Way You Look Tonight" i "Candle in the Wind '97", które sprzedały się w ilości 4,9 mln egzemplarzy. Oto pierwsza 30-tka tej listy...
Reklama
Reklama
Tematy:
queen Elton John The Beatles Boney M Sir Bob Geldof
Reklama

Komentarze (12)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • nuda
  2013-09-05 18:53
  A to że Michaela Jacksona ,,Thriller'' został sprzedany w 107 mln egzemplarzach to się nie liczy???!!!
  0
  zgłoś
 • Antoni
  2012-11-22 10:08
  Fe, obrzydzenie ! Dobrze się przyjrzeć to widać wystające rogi pod tą grzywką ! Reszty nie widać gdyż zdjęcie zostało tak pokazane tak by nie było widać rąk, nóg i zadu.
  0
  zgłoś
 • Pokazowy swinski ryj .
  2012-11-16 04:31
  Wyglonda jak pederasta a to tylko gej.
  0
  zgłoś
 • bluesman
  2012-11-11 22:08
  To mowi o kiepskim guscie wiekszosci populacji homo-sapiens.
  The Bluesman!
  0
  zgłoś
 • precz z nwo
  2012-11-11 22:06
  re ~do BODO2012-11-06 13:36
  Zobacz ten film i naucz sie myslec bez "prawdy" z CNN albo TVN...

  http://www.youtube.com/watch?v=3hNlhijZkh0&feature=related
  0
  zgłoś
 • jjh
  2012-11-07 08:44
  Dla mnie tylko Depeche Mode się liczy i nie ważne na którym miejscu są
  0
  zgłoś
 • BODO
  2012-11-06 11:53
  Paul McCartney poparł Baraka Obamę. Określił się politycznie co może odbić się na popularności i sprzedaży płyt.
  "Na dwoje babka wróżyła" - polityczność jednym szkodzi a innym pomaga.
  W naszym kraju POlityka swoim twórcom pomaga.
  Niezależność w sztuce upadła, politycznie należy być poprawnym i dobrze mieć przyjaciół w TVN jak mawiał SALONOWY reż. Andrzej Wajda.
  0
  zgłoś
 • SomloP
  2012-11-06 10:20
  Ten pederasta? Ludzie nie macie gustu?
  Wszędzie poprawnośc polityczna.
  0
  zgłoś
 • luk1407
  2012-11-06 10:05
  orędzie z serii OSTRZEŻENIE, które otrzymała od JEZUSA CHRYSTUSA wizjonerka z Irlandii, Maria Bożego Miłosierdzia ---MAŁŻEŃSTWO osób tej samej PŁCI jest GRZECHEM CIĘŻKIM--- ---Orędzie nr 377 z serii Ostrzeżenie--- --Piątek, 16.03.2012, godz.22.20-- Moja droga, umiłowana córko, ból i cierpienie Moich biednych wyznawców, którzy muszą BEZRADNIE patrzeć, ponieważ nowe przepisy prawa są sprzeczne z Moimi NAUKAMI, osiągają bezprecedensowy poziom na świecie. DZIECI, nie tylko musicie być świadkami GRZECHU, ale musicie następnie patrzeć, jak grzech jest wam przedstawiany, gdy zmuszani jesteście do zaakceptowania go, jakby był czymś HUMANITARNYM. Odnoszę się tu w szczególności do jednego GRZECHU, małżeństwa osób tej samej PŁCI, które jest przedstawiane jako naturalne PRAWO. Następnie jest od was oczekiwane, że zaakceptujecie tę OBRZYDLIWOŚĆ, ponieważ jest ona ustanawiana przed TRONEM Mojego Ojca w KOŚCIELE. Nie wystarczy dla tych ludzi, że małżeństwa tej samej płci przyzwalane są w oczach PRAWA, ale chcą oni następnie zmusić BOGA OJCA, aby dał im swoje błogosławieństwo. On nie mógłby tego nigdy uczynić, ponieważ jest to grzech ciężki w Jego oczach. Jak ośmielają się ci ludzie myśleć, że akceptowalne jest demonstrowanie tego OBRZYDLIWEGO aktu w Kościołach Mojego Ojca? Dzieci, Ja kocham każdą DUSZĘ. Kocham grzeszników. Czuję wstręt do ich grzechów, ale kocham grzeszników. Akty seksualne osób tej samej PŁCI są nieakceptowalne w oczach MOJEGO OJCA. Módlcie się za te dusze, ponieważ kocham je, ale nie mogę dać im łask, których pragną. Muszą wiedzieć, że bez względu na to, jak bardzo się starają uzyskać akceptację MAŁŻEŃSTWA osób tej samej płci, nie są one uprawnione do udziału w świętym SAKRAMENCIE małżeństwa. Sakrament musi pochodzić od BOGA. Zasady otrzymywania sakramentów muszą wynikać z Nauk Mojego Ojca. Nie możecie zmusić Mojego Ojca, Najwyższego Boga, aby dał Swoje BŁOGOSŁAWIEŃSTWO lub dostęp do Jego świętych sakramentów, jeśli nie są one przestrzegane w taki sposób, jak powinny być. GRZECH jest teraz przedstawiany w świecie, jako coś dobrego. Jak już wcześniej powiedziałem, ŚWIAT odwrócił się tyłem do przodu. Dobro przedstawiane jest jako ZŁO i wyszydzani są ludzie, którzy starają się żyć według praw Boga Ojca. ZŁO, bez względu na sposób ubierania go, nie może być obrócone w akt dobroci w oczach Mojego Ojca. Mój Ojciec ukarze tych, którzy nadal będą afiszować przed Nim swoje GRZECHY. Uważajcie na to ostrzeżenie, gdyż wasze GRZECHY, które są popełniane, kiedy odrzucacie posłuszeństwo Bogu, nie będą i nie mogą być odpuszczone. Jest tak, ponieważ odmawiacie uznania grzechu takim, jaki jest. Wasz Zbawiciel Jezus Chrystus
  0
  zgłoś
 • hot news
  2012-11-06 09:10
  Ale news! Paul McCartney przeskoczył siebie i swoich kumpli z Beatlesów pod koniec lat 70.! O tym, czy Queen przeskoczył McCartneya, dyskutowano długo i nie uzyskano konsensusu, bo rekord padł dzięki ponownemu wydaniu płyty z "Bohemian Rhapsody" na cele charytatywne. Wielu krytyków do dzisiaj twierdzi, że wyniki tej sprzedaży nie powinny być sumowane i porównywane ze sprzedażą komercyjną. Z Band Aid była ta samam dyskusja co z Queen, to też była płyta charytatywna. Oba newsy były gor ące w latach 80. No i Elton - na fali żałoby po Dianie - w latach 90, czyli tak z 15 lat temu. Tak na marginesie, te dwie piosenki Eltona to jedna płytka, trudno żeby jej jedna strona sprzedała się w innej ilości egzemplarzy niż druga strona:XD Pozdrawiam redaktora!
  0
  zgłoś
 • CHOPIN
  2012-11-06 08:19
  WHAAAT? A GDZIE OASIS???
  0
  zgłoś
 • tow.Beria
  2012-11-06 08:09
  A u nas na pierwszym miejscu"Żebyś ty wiedziała jak mi się chce"
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama