Reklama

Polish Hip-Hop Festival odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia na plaży w Płocku. Dotychczas ogłoszono nazwiska kilkudziesięciu wykonawców, wśród których znaleźli się m.in. PRO8L3M, Sokół, Paluch, Chillwagon, Kali, Ero i Kosi, a także ekipa SM Maffiji.

artyści, którzy regularnie grają w Płocku i za każdym razem zaskakują wszystkich starych fanów, a swoimi żywiołowymi występami pozyskują nowych. Jednym z nich jest KęKę, który dla festiwalowiczów szykuje specjalną niespodziankę. Radomski raper będzie również promował nadchodzący wielkimi krokami kolejny solowy album - "Mr. KęKę".

Hipnotyzujące flow, specyficzny, senny styl, do tego nietypowy sposób rapowania i poruszania się po bicie. Doskonale znany dryblas w czapce, czyli Guzior, to jedna z najoryginalniejszych postaci na polskiej scenie i raper, który z każdą kolejną produkcją rozwija wcześniej znane patenty i wnosi swoją twórczość na wyższy poziom. Podczas tegorocznej edycji Polish Hip-Hop Festival, raper będzie promował swój ostatni album "Evil Things", zaprezentuje dobrze znane hity z "Evil Twin", a także zagra kilka nieoczywistych numerów.

Do Płocka zawitają też: Polska Wersja, Syny, Rasmentalism, Rau, Prykson Fisk.

Czwarta pula biletów dostępna jest w cenie 150 zł.