Do Polski Sa-Ra Creative Partners przyjadą po raz pierwszy, w ramach europejskiej trasy, która obejmie m.in.Paryż, Wiedeń, Amsterdam, Kopenhagę i Oslo.

Bilety w przedsprzedaży w warszawskim sklepie Side One kosztować będą 50 złotych. W dniu koncertu będzie można je zakupić za 60 złotych.Sa-Ra Creative Partners uważani są za jedno z najciekawszych zjawisk muzycznych ostatniej dekady. Ich talent producencki zaowocował współpracą z takim artystami, jak Pharaohe Monch, 50 Cent, N.E.R.D., The Black Eyed Peas, Roots Manuva i Erykah Badu, której ostatni album "New Amerykah Pt.1" w dużej mierze współtworzyli. Ich utwory ukazywały się nakładem wytwórni Ubiquity, Sound In Colour, ABB Soul, Jazzy Sport, Babygrande i G.O.O.D. Music Kanye Westa.

Najnowsza płyta tria, "Nuclear Evolution/The Age Of Love", oceniona została niezwykle wysoko, za sprawą niezwykle nowoczesnego połączenia soulu, funku, elektroniki i hip-hopu. Do wydania kolejnego dzieła Sa-Ra Creative Partners przygotowuje się legendarna wytwórnia Motown, a wśród gości na płycie mają się pojawić m.in. Herbie Hancock i Me'Shell Ndegeocello.

p